| Brand | RoomMates |
| Merchant | Amazon |
| Category | Home & Garden |
| Availability | In Stock |
| SKU | B014SUGC4A |
| Color | Multicolor |
| Size | 2 " x 2.3 " by 14.4 " x 14.5 " |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Vinyl |
| Google Product Category | Home & Garden |
| Product Type | Tools & Home Improvement > Paint, Wall Treatments & Supplies > Wall Stickers & Murals |
Made in the USA Comes with 20 wall decals; decal range size 2inches wide x 2.3inches high by 14.4inches wide x 14.5inches high Easy to apply - just peel and stick Applies to any smooth surface Decals Are Removable and Repositionable with No Sticky Residue Wall decals made in the USA
| Brand | RoomMates |
| Merchant | Amazon |
| Category | Home & Garden |
| Availability | In Stock |
| SKU | B014SUGC4A |
| Color | Multicolor |
| Size | 2 " x 2.3 " by 14.4 " x 14.5 " |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Vinyl |
| Google Product Category | Home & Garden |
| Product Type | Tools & Home Improvement > Paint, Wall Treatments & Supplies > Wall Stickers & Murals |
Commercial Industrial Sewing Machine Mot... |
(5 Pack) Passage Round Crystal Door Knob... |
Built in Soap Dispenser for Kitchen Sink... |
FlashPhoenix Quality Sewing Fabric – Siz... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $80.00 | $146.99 | $15.99 | $5.37 |
| Brand | FALUSHAN | Kobelle | DOILIESE | FlashPhoenix |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock Scarce |