| Brand | Partners Brand |
| Merchant | Amazon |
| Category | Business & Industrial |
| Availability | In Stock |
| SKU | B01D3BP70K |
| Color | Kraft |
| Size | 30L x 14W x 7H (Pack of 10) |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Corrugated |
| Google Product Category | Business & Industrial |
| Product Type | Industrial & Scientific > Packaging & Shipping Supplies > Corrugated Boxes |
Manufactured from 200#/ect-32 Kraft corrugated Cartons are sold in bundle quantities and ship flat to save on storage space and shipping 10 each per bundle Country of origin: United States
| Brand | Partners Brand |
| Merchant | Amazon |
| Category | Business & Industrial |
| Availability | In Stock |
| SKU | B01D3BP70K |
| Color | Kraft |
| Size | 30L x 14W x 7H (Pack of 10) |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Corrugated |
| Google Product Category | Business & Industrial |
| Product Type | Industrial & Scientific > Packaging & Shipping Supplies > Corrugated Boxes |
CIVJET 1-Pack Insulated Reusable Grocery... |
Cantex 5142225 Schedule-40/80 Gray Rigid... |
bradz Self-Supporting Knee Pads with bui... |
Razor Sharp Edgemaking 8In Grit Wheel, 8... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $9.99 | $20.45 | $118.56 | $55.98 |
| Brand | CIVJET | Cantex | bradz | Razor Sharp Edgemaking System |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock Scarce | In Stock Scarce |