| Brand | Angel caller |
| Merchant | Amazon |
| Category | Jewelry |
| Availability | In Stock |
| SKU | B01MA5B14W |
| Color | silver |
| Size | 10 x 7 mm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Sterling Silver |
| Google Product Category | Apparel & Accessories > Jewelry |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Women > Jewelry > Necklaces > Pendant Necklaces |
♥ Elephant Earrings DESIGN: Delicate and feminine, these elephant earrings inspired by cute baby elephant,cute and charm,modern and elegant.Best gift choice for your friends, your sisters,your mother, your wife daughter or yourself. ♥ Elephant Stud Earrings MATERIAL: This elephant stud earrings is made of 925 sterling silver, high polish finishing and tarnish resistant, this hamsa jewelry won't change color and get dark for lifetime wearing. ♥ SIZE: Elephant earrings size:10*7 mm,total weight:1.98 g,coming with 925 sterling silver backs. ♥ Elephant Earrings for Women: The elephant stud earrings comes with Jewelry gift box, perfect for any gift giving occasions. You can send this elephant jewelry directly to your friend, lover, family member. ♥ Elephant Jewelry for Women: Please contact us first if you have any question for this sterling silver elephant stud earrings , we will help you within 24 hours, thanks for your support, and we sincerely hope this silver elephant jewelry could bring you good luck all day. ♥ Elephant Earrings DESIGN: Delicate and feminine, these elephant earrings inspired by cute baby elephant,cute and charm,modern and elegant.Best gift choice for your friends, your sisters,your mother, your wife daughter or yourself.
| Brand | Angel caller |
| Merchant | Amazon |
| Category | Jewelry |
| Availability | In Stock |
| SKU | B01MA5B14W |
| Color | silver |
| Size | 10 x 7 mm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Sterling Silver |
| Google Product Category | Apparel & Accessories > Jewelry |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Women > Jewelry > Necklaces > Pendant Necklaces |
KUNSIR Snake Chain Charm Bracelets for C... |
Body Candy Solid 14k White Gold Clear Pu... |
IEFWELL Initial Charm Bracelets for Girl... |
BUFFR Silicone Ring Protector for Workin... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $17.98 | $83.99 | $13.99 | $24.95 |
| Brand | KUNSIR | Body Candy | IEFWELL | BUFFR |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | Leadtime | In Stock | In Stock |