| Brand | CME Tools |
| Merchant | Amazon |
| Category | Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | B01MPX8M0V |
| Color | Blue |
| Size | 8 in |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Alloy Steel |
| Google Product Category | Hardware > Tools |
| Product Type | Tools & Home Improvement > Power & Hand Tools > Hand Tools > Workholding Devices > Vises > Bench Vises |
8" Jaw Width; 2 1/2" Jaw Height Two-piece milling vise ideal for holding extra long workpieces Jaws are precision ground to keep workpieces firmly seated Cast Iron Body; Steel Jaws Separated Milling Vise
| Brand | CME Tools |
| Merchant | Amazon |
| Category | Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | B01MPX8M0V |
| Color | Blue |
| Size | 8 in |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Alloy Steel |
| Google Product Category | Hardware > Tools |
| Product Type | Tools & Home Improvement > Power & Hand Tools > Hand Tools > Workholding Devices > Vises > Bench Vises |
1500 W Bone Saw Machine,Commercial Elect... |
Geinxurn Impact Screwdriver Bits Set, 50... |
TERAISE Clip On Reading Glasses with Fli... |
HARFINGTON Fiber Laser Protective Window... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $327.79 | $18.99 | $16.99 | $9.99 |
| Brand | SuiYuLn | GEINXURN | TERAISE | HARFINGTON |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock Scarce |