| Brand | XENOCAM |
| Merchant | Amazon |
| Category | Cameras & Optics |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B06XFXV6PP |
| Color | 9-22mm |
| Size | 9-22mm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Cameras & Optics |
| Product Type | Electronics > Security & Surveillance > Accessories > Surveillance Camera Lenses |
It provides wide and clear vision for your vidicon High - definition image, good color reduction and small distortion Made of high - quality material, it is excellent for long - term use Suitable for portrait, landscape, video clips, macro, sketches and other shooting It is easy to install and remove without affecting the installation and use of other accessories It is your ideal replacement for your broken or damaged CCTV video lens. This product provides wide and clear vision for your vidicon. Adopting up-to-date electronic components, it can well meet your professional demands. With fine workmanship and professional-grade material, it features good hand feel and excellent work performance. It is easy to install, after installing it, your device will be as good as before. This CCTV video lens is your cost-effective choice. Technical Information: Len Type:Manual Iris Lens Focal Length: 9 ~ 22mm Imager Size: 1/3" Mount Type: M12 x 0.5 Aperture Range: F / 1.4 M. O. D: 0.2m Size: - approx. 43 (Height) x 28 (Diameter) mm - approx. 1-3/4" (Height) x 1-1/8" (Diameter)inch Package includes: 1 x CCTV Video Vari-focal Lens for CCTV Security Camera(9 ~ 22mm)
| Brand | XENOCAM |
| Merchant | Amazon |
| Category | Cameras & Optics |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B06XFXV6PP |
| Color | 9-22mm |
| Size | 9-22mm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Cameras & Optics |
| Product Type | Electronics > Security & Surveillance > Accessories > Surveillance Camera Lenses |
Fintie Protective Case for Fujifilm Inst... |
Tamron 18-300mm F/3.5-6.3 Di III-A VC VX... |
Kastar 2-Pack CGA-S005 Battery and AC Wa... |
Bessie Bakes Gray Plaster Replicated Pho... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $9.99 | $599.00 | $12.49 | $59.99 |
| Brand | FINTIE | Tamron | Kastar | Bessie Bakes |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock Scarce | In Stock | In Stock | In Stock Scarce |