| Brand | NEEWER |
| Merchant | Amazon |
| Category | Cameras & Optics |
| Availability | In Stock |
| SKU | B07B8ZQ43W |
| Color | Black |
| Size | 180cm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Aluminum |
| Google Product Category | Cameras & Optics |
| Product Type | Electronics > Camera & Photo > Lighting & Studio > Lighting > Booms & Stands |
COMPATIBILITY: This wall mounting boom arm is perfect for supporting photographic equipment like studio video strobe lights, monolights, softboxes, umbrellas and reflectors ADJUSTABLE: It can be fixed on a solid wall, and its length is adjustable from 40.5 inches/103 centimeters to 70.8 inches/180 centimeters TRIANGLE DESIGN: More stable and reliable; Comes with 4 pieces expansion screws helping mount the boom arm on the wall much solidly ROTABLE: The boom arm can be rotated up to 180 degrees, so you can adjust its angle and height synchronously NOTE: This boom arm must be fixed on a solid wall and the monolight in the picture is NOT included
| Brand | NEEWER |
| Merchant | Amazon |
| Category | Cameras & Optics |
| Availability | In Stock |
| SKU | B07B8ZQ43W |
| Color | Black |
| Size | 180cm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Aluminum |
| Google Product Category | Cameras & Optics |
| Product Type | Electronics > Camera & Photo > Lighting & Studio > Lighting > Booms & Stands |
Canon Wide Zoom Lens EF16-35mm F2.8 L II... |
Binoculars with Camera Built in – 12x32 ... |
Avezano Taco 'Bout A Baby Fiesta Party D... |
Wasabi Power Battery (2-Pack) and Charge... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $1,395.99 | $89.99 | $16.99 | $34.99 |
| Brand | Canon | Yatashi | Avezano | Wasabi Power |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock Scarce | In Stock Scarce | In Stock | In Stock |