| Brand | Amazon Renewed |
| Merchant | Amazon |
| Category | Telephony |
| Availability | In Stock |
| SKU | B07H8PXT7K |
| Color | Lavender Purple |
| Size | 128GB |
| Age Group | ADULT |
| Condition | REFURBISHED |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Electronics > Communications > Telephony |
| Product Type | Cell Phones & Accessories > Cell Phones |
This phone is unlocked and compatible with any carrier of choice on GSM and CDMA networks (e.g. AT&T, T-Mobile, Sprint, Verizon, US Cellular, Cricket, Metro, Tracfone, Mint Mobile, etc.). Tested for battery health and guaranteed to have a minimum battery capacity of 80%. Successfully passed a full diagnostic test which ensures like-new functionality and removal of any prior-user personal information. The device does not come with headphones or a SIM card. It includes either a generic or original charger and charging cable. Inspected and guaranteed to have minimal cosmetic damage, which is not noticeable when the device is held at arm's length.
| Brand | Amazon Renewed |
| Merchant | Amazon |
| Category | Telephony |
| Availability | In Stock |
| SKU | B07H8PXT7K |
| Color | Lavender Purple |
| Size | 128GB |
| Age Group | ADULT |
| Condition | REFURBISHED |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Electronics > Communications > Telephony |
| Product Type | Cell Phones & Accessories > Cell Phones |
kwmobile Case Compatible with Google Pix... |
ESR Aura Clutch for MagSafe Wallet for W... |
American International CDK641 Radio Repl... |
CUSP 12.1 Inch Android Car Stereo Radio ... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $8.59 | $22.99 | $33.55 | $599.99 |
| Brand | kwmobile | ESR | American International | CUSP |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock Scarce | In Stock | In Stock | In Stock Scarce |