| Brand | Malish |
| Merchant | Amazon |
| Category | Business & Industrial |
| Availability | In Stock |
| SKU | B07HFPG93W |
| Color | Black |
| Size | 20" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Acrylic |
| Google Product Category | Business & Industrial |
| Product Type | Industrial & Scientific > Janitorial & Sanitation Supplies > Vacuums & Floor Cleaning Machines > Floor & Carpet Cleaning Supplies |
Well made construction, workds great.
| Brand | Malish |
| Merchant | Amazon |
| Category | Business & Industrial |
| Availability | In Stock |
| SKU | B07HFPG93W |
| Color | Black |
| Size | 20" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Acrylic |
| Google Product Category | Business & Industrial |
| Product Type | Industrial & Scientific > Janitorial & Sanitation Supplies > Vacuums & Floor Cleaning Machines > Floor & Carpet Cleaning Supplies |
1/4" BSPT Male Check One Way Valve 304 S... |
IMIKEYA 12pcs Vertical Napkin Rack Acryl... |
(10 Pack) #2 Size 1 Micron Liquid Filter... |
EISCO 6PK Wash Bottle for Acetone, 1000m... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $15.44 | $20.09 | $74.99 | $61.99 |
| Brand | DIYNoLab | IMIKEYA | PRM | EISCO |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock Scarce |