| Brand | Mintra Office |
| Merchant | Amazon |
| Category | Office Supplies |
| Availability | In Stock |
| SKU | B07Q3SXNWH |
| Color | 8in x 11in - Basic Narrow 6pk |
| Size | 8.5"x11" Basic Narrow |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | paper |
| Google Product Category | Office Supplies |
| Product Type | Office Products > Office & School Supplies > Paper > Notebooks & Writing Pads > Letter & Legal Ruled Pads |
Includes: 6 quality pads of 50 Sheets of paper each Micro perforated sheets for easy, clean tear out of pages Smooth writing paper and strong backer Perfect writing pad, notepad, legal pad for taking notes and more! Search Mintra Office for the largest assortment of quality notebooks and pads! Mintra Office Legal Pads - ((BASIC CANARY 6pk, 8.5in x 11in, NARROW RULED)) - 50 Sheets per Notepad, Micro perforated, Yellow Writing Pad, Notebook Paper for School, College, Office, Business
| Brand | Mintra Office |
| Merchant | Amazon |
| Category | Office Supplies |
| Availability | In Stock |
| SKU | B07Q3SXNWH |
| Color | 8in x 11in - Basic Narrow 6pk |
| Size | 8.5"x11" Basic Narrow |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | paper |
| Google Product Category | Office Supplies |
| Product Type | Office Products > Office & School Supplies > Paper > Notebooks & Writing Pads > Letter & Legal Ruled Pads |
Bird Fiy Lanyards Breakaway Bulk Red Lan... |
Aviditi PL489 Poly Envelope, Legend "Pac... |
Dot Stickers 2100 Pcs, 3/4" Color Coding... |
Mr. Pen- Retractable Gel Pens, 12 Pack, ... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $31.87 | $45.04 | $5.99 | $6.85 |
| Brand | Bird Fiy | Aviditi | Darfukei | Mr. Pen |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock Scarce | In Stock | In Stock |