| Brand | ExcelMark |
| Merchant | Amazon |
| Category | Office Supplies |
| Availability | In Stock |
| SKU | B08F8HYB5K |
| Color | Caution Watch for Forklift Traffic |
| Size | 15" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Polyester |
| Google Product Category | Office Supplies |
| Product Type | Industrial & Scientific > Occupational Health & Safety Products > Safety Signs & Signals > Signs |
Choose your size: 11-in. diameter or 15-in. diameter Adheres to all indoor smooth hard floors Resists pallet trucks & high heels Durable long lasting material Slip resistant material - easy application and removal Display this vibrant floor decal as a friendly reminder to adhere to the rules of social distancing. The high-grade polyester construction features a secure grip and resists tearing, stretching and high-traffic activity. These decals work well in grocery stores, airports, restaurants, malls and convention centers. Application works on all indoor hard surfaces, including tiles, concrete, laminate floors and even low pile carpet tiles. When no longer needed, easily remove your Social Distancing Floor Decal with one smooth pull.
| Brand | ExcelMark |
| Merchant | Amazon |
| Category | Office Supplies |
| Availability | In Stock |
| SKU | B08F8HYB5K |
| Color | Caution Watch for Forklift Traffic |
| Size | 15" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Polyester |
| Google Product Category | Office Supplies |
| Product Type | Industrial & Scientific > Occupational Health & Safety Products > Safety Signs & Signals > Signs |
Pilot Green Frixion Clicker Retractable ... |
Seimneire 200 Pack Purple Metal Clips, 1... |
Custom Badge Buddy 3.3x3.3in - Horizonta... |
Coloring Broadway - Wicked, Hamilton, De... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $36.06 | $5.49 | $2.99 | $13.95 |
| Brand | PILOT | Seimneire | Closhoer | Coloring Broadway |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock Scarce |