| Brand | ABOOFAN |
| Merchant | Amazon |
| Category | Jewelry |
| Availability | In Stock |
| SKU | B08MXHD95V |
| Color | Red |
| Size | 19x3cm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Plastic |
| Google Product Category | Apparel & Accessories > Jewelry |
| Product Type | Toys & Games > Dress Up & Pretend Play > Dress-Up Accessories > Jewelry > Bracelets |
Fine and workmanship and good texture, making you more charming. dancing show decoration for your party, prom, evening meetings, dancing party or any other special party. Plastic material, the of simplicity and fashion, the bells are exquisitely designed, , simple and stylish. party wear accessories, making your dresses more elegant and beautiful. Made of materials, and lightweight, you will wear it for a long time. Description
Are you looking forward an and beautiful bracelet on Carnival party? This bracelet will meet your needs and expectation. The elegant and classic bell design with bright and fashionable surface will ensure its popularity among use as a or party decoration. for dancing show or party decor of evening party.
Features
- Material: Plastic.
- Size: 20.00X9.00X3.00cm; 7.86X3.54X1.18inch.
- party wear accessories, making your dresses more elegant and beautiful.
- Fine and workmanship and good texture, making you more charming.
- Made of materials, and lightweight, you will wear it for a long time.
- Plastic material, the of simplicity and fashion, the bells are exquisitely designed, , simple and stylish.
- dancing show decoration for your party, prom, evening meetings, dancing party or any other special party.
- Color: Red.
- Size: 19x3cm.
Package Including
2 x Bracelets
| Brand | ABOOFAN |
| Merchant | Amazon |
| Category | Jewelry |
| Availability | In Stock |
| SKU | B08MXHD95V |
| Color | Red |
| Size | 19x3cm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Plastic |
| Google Product Category | Apparel & Accessories > Jewelry |
| Product Type | Toys & Games > Dress Up & Pretend Play > Dress-Up Accessories > Jewelry > Bracelets |
0.05 to 0.18 Carat 4-Prong Solitaire Dia... |
SHINYKEND Pearl Stud Earrings for Women,... |
ORANGELOVE Hypoallergenic Nose Rings 20G... |
Black Silicone Rubber T Type Plug Set Hi... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $249.99 | $84.03 | $14.99 | $31.15 |
| Brand | FINEROCK | SHINYKEND | ORANGELOVE | Inspire Picks |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Inspire Uplift |
| Availability | Leadtime | In Stock | In Stock | In Stock |