| Brand | VQYSKO |
| Merchant | Amazon |
| Category | Jewelry |
| Availability | In Stock |
| SKU | B09Q2WYRQY |
| Color | B0CHNZQM9V |
| Size | 6.3in 6.7in 7in |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Stainless Steel |
| Google Product Category | Apparel & Accessories > Jewelry |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Women > Jewelry > Bracelets > Bangle |
💕Shiny And Elegant 💕The sparkle stones have been perfectly set on the bangle which fully illustrates love makes you more beautiful. Perfect everyday accessory to add a little style to your outfit. 💕Unique Design💕 The bangle with hidden clasp is simple and elegant and very easy to get on /off for adults or teens. Insert your index finger and pull the top part and use your thumb to push the bottom part,Easy to open 💕Perfect Size 💕The love bracelet with 6.7” circumference and the inner diameter is approximately 2.36“ x 1.97", suitable for most wrist sizes. Please refer to photo shots and style name on listing to ascertain which size and color you are before purchasing. 💕 Anti-Allergic Material💕 Strict quality control, the bracelet will never be oxidized, colored or dirty, not easy to fade, reduce allergies, will not irritate the skin, will not be heavy, and will not make the fingers green or green 💕 After Sale Service 💕If you have any signet rings for women problems, please feel free contact us. Any questions and concerns regarding the order will be answered within 24 hours.
| Brand | VQYSKO |
| Merchant | Amazon |
| Category | Jewelry |
| Availability | In Stock |
| SKU | B09Q2WYRQY |
| Color | B0CHNZQM9V |
| Size | 6.3in 6.7in 7in |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Stainless Steel |
| Google Product Category | Apparel & Accessories > Jewelry |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Women > Jewelry > Bracelets > Bangle |
14k White Gold Plain Hoop Earrings, Poli... |
PinMart Year Service Award STAR Lapel Pi... |
Forbidden Body Jewelry Ear Gauges, Ear T... |
Chaps Women's 15Mm Dainty Hoop Earrings,... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $129.95 | $54.39 | $12.99 | $11.29 |
| Brand | Art and Molly | PinMart | Forbidden Body Jewelry | Chaps |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |