| Brand | JUDE |
| Merchant | Amazon |
| Category | Jewelry |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0B4JV5C1W |
| Color | Grey |
| Size | 9.5 mm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Metal |
| Google Product Category | Apparel & Accessories > Jewelry |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Men > Jewelry > Rings |
Solid 316L Stainless Steel, Strong and Durable, 9mm Width, Polished and Comfort Fit, Never Rust or Color Finger Christian Cross Wedding Band Prayer Religious Gift Faith Jewelry Nickel Free, Hypoallergenic, Life Time Quality Assurance Gift box is NOT included
| Brand | JUDE |
| Merchant | Amazon |
| Category | Jewelry |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0B4JV5C1W |
| Color | Grey |
| Size | 9.5 mm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Metal |
| Google Product Category | Apparel & Accessories > Jewelry |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Men > Jewelry > Rings |
EVELICAL 30Pcs 14G Stainless Steel Indus... |
Bonsny Acrylic Drop Dangle Cartoon Funny... |
Houston Diamond District 0.5 to 12 Carat... |
Auriga Fine Jewelry 14K Gold .4 mm Carde... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $9.99 | $6.99 | $953.66 | $179.99 |
| Brand | EVELICAL | BONSNY | Houston Diamond District | Auriga Fine Jewelry |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |