| Brand | West Star Texas |
| Merchant | Amazon |
| Category | Luggage & Bags |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0BGYPRYL7 |
| Color | 209A Longhorn Coffee with Cow Hair |
| Size | 7" x 3.5" x 0.5" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Leather |
| Google Product Category | Luggage & Bags |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Men > Accessories > Wallets, Card Cases & Money Organizers > Wallets |
Bi-fold closure checkbook wallet. Have natural special scratches with solid stitching and suited slots. Measurements of the wallet approximation: 7"(L) x 3.50(W)" x 0.5"(D). This western wallet is well designed with 13 credit card slots, 1 ID slot , 4 cash check pockets and Extra pocket on the back. Genuine leather made. High quality, long lasting. -Bi-fold closure. -Bi-Fold Closure and have natural special scratches with solid stitching and suited slots. -Measurements of the wallet-: 7"(L) x 3.50(W)" x 0.5"(D). -This western wallet is well designed with 13 credit card slots, 1 ID slot , 4 cash check pockets and Extra pocket on the back. -This wallet is made of of 100% Genuine Leather.
| Brand | West Star Texas |
| Merchant | Amazon |
| Category | Luggage & Bags |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0BGYPRYL7 |
| Color | 209A Longhorn Coffee with Cow Hair |
| Size | 7" x 3.5" x 0.5" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Leather |
| Google Product Category | Luggage & Bags |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Men > Accessories > Wallets, Card Cases & Money Organizers > Wallets |
4-Piece Luxury Compression Packing Cubes... |
Moflycom Womens Wallet RFID Blocking Gen... |
BigBigift Customized Cheer Blue Black Ch... |
Muteffcase Purse Strap Replacement Cross... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $25.99 | $13.99 | $28.89 | $8.99 |
| Brand | Well Traveled | Moflycom | BigBigift | Muteffcase |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |