| Brand | Lordhair |
| Merchant | Amazon |
| Category | Health & Beauty |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B0BJNWVX3W |
| Color | 8*10"base &20mm Curl |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Human Hair |
| Google Product Category | Health & Beauty |
| Product Type | Beauty & Personal Care > Products > Hair Care > Hair Extensions, Wigs & Accessories > Hairpieces |
Lordhair curly mens toupee uses 100% human hair, more real and natural. The base of hair system for men is stronger and not easy to tear. Curly hair have good medium density with 10mm of curls and waves. Curly toupee for men is 8*10" base size, and we do not recommend trimming the base. The mens hair piece can be worn for sports, swimming, parties, dating, outdoor, wedding, etc.
| Brand | Lordhair |
| Merchant | Amazon |
| Category | Health & Beauty |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B0BJNWVX3W |
| Color | 8*10"base &20mm Curl |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Human Hair |
| Google Product Category | Health & Beauty |
| Product Type | Beauty & Personal Care > Products > Hair Care > Hair Extensions, Wigs & Accessories > Hairpieces |
Sage Lemongrass Garden Scented Candle | ... |
Monoi Tiare Tahiti Coconut Oil Vanilla -... |
Mrs. MEYER'S CLEAN DAY Kitchen Basics Se... |
Dead Scent Ultimate Enzyme+ Cleaner – Pr... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $24.59 | $31.04 | $26.99 | $28.99 |
| Brand | T&H | Monoi | Mrs. MEYER'S | Dead Scent |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock Scarce | In Stock |