| Brand | BECPLT |
| Merchant | Amazon |
| Category | Telephony |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0C9BQ8R3W |
| Color | DarkBrown |
| Size | M(6.3"x 3.3"x 0.6") |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Leather |
| Google Product Category | Electronics > Communications > Telephony |
| Product Type | Cell Phones & Accessories > Cases, Holsters & Sleeves > Holsters |
COMPATIBLE with for Apple iPhone 16 Pro, iPhone 16, iPhone 15 Pro, iPhone 15, iPhone 14 Pro iPhone 14 iPhone 13 Pro iPhone 13 Apple iPhone 12 Pro iPhone 12 Apple iPhone 11 Pro iPhone Xs iPhone X , Samsung Galaxy S24, Galaxy S23 5G, Galaxy S22 5G, Galaxy S21 5G, Galaxy S20 5G, Galaxy Note 10 (NOT Galaxy note 10+ Plus), Galaxy S20, Galaxy S10, Galaxy S9, Galaxy S8, Galaxy S7 Edge with a thin case on. Inner Dimensions- 6.3" x3.3" x0.6" (L x W x H). If you don't confirm whether suitable for your phone, you can send message to me. We will reply to you ASAP. Magnetic self-closing flap.Durable Belt Clip and 2 additional secure belt loops and front magnetic closure. (Belt Clip does not move or turn). Stylish design with soft inner lining helps protecting your phone from nicks and scraps.The BEST & easiest protective way to carry your big smart phone Durable Leather-The phone holster is made of high quality Crazy Horse leather, easy to clean and perfect for daily use, the color of the surface will gradually change and become unique over time.The leather phone holster is a stylish gear and a practical gift choice for a gentlemen to carry on belt for his daily life. A perfect gift choice for you and someone you love. 100% RISK FREE PURCHASE: At BECPLT, our customers' satisfaction is paramount. If for any reason you find our products to be not up to your expectations, do not hesitate to contact us! Durable Belt Clip
| Brand | BECPLT |
| Merchant | Amazon |
| Category | Telephony |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0C9BQ8R3W |
| Color | DarkBrown |
| Size | M(6.3"x 3.3"x 0.6") |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Leather |
| Google Product Category | Electronics > Communications > Telephony |
| Product Type | Cell Phones & Accessories > Cases, Holsters & Sleeves > Holsters |
Cosmos Universal Sim Card Cutter, 2 in 1... |
DJSOK Compatible with Samsung Galaxy A03... |
Kuromi Character Front and Back Case for... |
Galaxy A71 5G Case, Military Grade Heavy... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $9.99 | $15.99 | $15.29 | $14.99 |
| Brand | Cosmos | DJSOK | SANRIO | Korecase |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock Scarce | In Stock | In Stock |