| Brand | PROBITE |
| Merchant | Amazon |
| Category | Sporting Goods |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B0CCY98C8K |
| Color | Rainbow Trout |
| Size | 5" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Plastic |
| Google Product Category | Sporting Goods |
| Product Type | Sports & Outdoors > Hunting & Fishing > Fishing > Lures, Baits & Attractants > Soft Lures |
Mega Value Pack 100 PACK Worms: Pack of 100pcs senko style soft lures, available in 3/4/5/6 inch for variety colors, meet your needs in fishing without spending too much. With Salt Content: Our fishing soft bait is infused with salt, boasting a distinct musky aroma, and built to last, ensuring an unmatched angling frenzy in the water! Fishing Bait for Anglers: There's almost no wrong way to rig it, and whatever your preferred way is, the Senko soft fishing bait is the ultimate fish catcher. Widely Application Lures: The soft worm can be widly used in fishing, Whether you fish it weightless, wacky-style, on Texas or Carolina rig, on shaky head or flipping jig. Nice Gift for Fisherman: Give the gift of joy this holiday season with our premium bait: abundant, high-quality, and perfect for anglers. Make their holiday catch extraordinary! 1
| Brand | PROBITE |
| Merchant | Amazon |
| Category | Sporting Goods |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B0CCY98C8K |
| Color | Rainbow Trout |
| Size | 5" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Plastic |
| Google Product Category | Sporting Goods |
| Product Type | Sports & Outdoors > Hunting & Fishing > Fishing > Lures, Baits & Attractants > Soft Lures |
WIKDAY Resistance Bands for Working Out,... |
KastKing Superpower ColorShield Braided ... |
Pmsanzay 2/PK Universal Vertical Basebal... |
GSE Games & Sports Expert Billiard Table... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $12.99 | $22.99 | $5.99 | $109.98 |
| Brand | WIKDAY | KastKing | Pmsanzay | GSE Games & Sports Expert |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock Scarce | In Stock Scarce | In Stock |