| Brand | BSTAUTOMATION |
| Merchant | Amazon |
| Category | Business & Industrial |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B0CQM31PXX |
| Color | Rod-3mm bore |
| Size | Gear-5mm bore |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Business & Industrial |
| Product Type | Industrial & Scientific > Power Transmission Products > Gears > Worm Gears |
Right Rotation Brass Worm Gear Set - Modulus 0.5, 20:1 Reduction Rate, Rod in 3mm Hole,Gear can be in 4mm or 5mm hole Durable Brass Material - Wear-resistant and long-lasting Compact and Easy to Install - Smooth transmission process Versatile Application - Suitable for small motor deceleration and changing transmission direction Totally Include - 1pcs brass gear wheel and 1 brass gear rod
| Brand | BSTAUTOMATION |
| Merchant | Amazon |
| Category | Business & Industrial |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B0CQM31PXX |
| Color | Rod-3mm bore |
| Size | Gear-5mm bore |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Business & Industrial |
| Product Type | Industrial & Scientific > Power Transmission Products > Gears > Worm Gears |
Kingroon PLA Filament, Multicolor Silk P... |
10PCS 67mmx10mmx1.1mm Stainless Steel Du... |
GripBond Clear Double Sided Tape, 1 Roll... |
Rupse 599-210XD Climate Control Module H... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $179.99 | $12.00 | $14.99 | $89.89 |
| Brand | Kingroon | BLS | GripBlue | RUPSE |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock Scarce | Available Date | In Stock |