| Brand | Hothink |
| Merchant | Amazon |
| Category | Jewelry |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0CZJ47N3D |
| Color | Pink |
| Size | 7.1in |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | 18K Gold Plated |
| Google Product Category | Apparel & Accessories > Jewelry |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Women > Jewelry > Bracelets > Bangle |
H Bracelet Size : The inner circumference of the bangle bracelet is 18 cm ( 7.1 inches ), the width is 6 mm, Fits wrist size 5-7in. To determine the size of your bracelet, measure your wrist, adding 1/2 inch to your size for a looser fit Minimalist Design: This nail bracelet is made of 316L stainless steel and enamel and plated with 18K gold, is available in black, white and orange enamel with the letter H as the characteristic design of the bracelet Easy to use: The love bangle bracelet with hidden clasp is simple and elegant and very easy to get on o/off for adults or teens. Insert your index finger and pull the top part and use your thumb to push the bottom part Ideal Gift: Delicate nail bracelet is a good gift for friends and family on Thanksgiving, Mother's Day, Christmas, Birthday, Anniversary,Valentine's Day,Wedding, Engagement AFTER-SALE SERVICE: Come with an exclusive jewelry box, save giftwrap service fee.If there are any problems with the quality of the product, Please contact us on Amazon and we will solve your problem in a timely manner 18K Gold Plated bracelets for women, H bracelet,bangle bracelets for women
| Brand | Hothink |
| Merchant | Amazon |
| Category | Jewelry |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0CZJ47N3D |
| Color | Pink |
| Size | 7.1in |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | 18K Gold Plated |
| Google Product Category | Apparel & Accessories > Jewelry |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Women > Jewelry > Bracelets > Bangle |
NOVICA Artisan Handcrafted .925 Sterling... |
Pierced Owl 16GA F136 Implant Grade Tita... |
Equestrian Steel Cross Tie Ring, Black o... |
Men Women Spinner Ring 925 Sterling Silv... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $49.99 | $15.99 | $42.99 | $39.99 |
| Brand | NOVICA | Pierced Owl | Tack Room Studio | YinShan |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |