| Brand | glasstore |
| Merchant | Amazon |
| Category | Luggage & Bags |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0D1FX4B4W |
| Size | 30ml/1oz |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Glass |
| Google Product Category | Luggage & Bags |
| Product Type | Beauty & Personal Care > Products > Tools & Accessories > Refillable Containers > Roller Bottles |
What you will get:6 pcs glass Roller Bottles,can meet your daily using and changing needs, you can also share them with your friend or family Material:made of thick glass,smooth, corrosion-resistant, anti-shock, reusable and durable for long term service. Portable to carry:easy to use and carry,great for travel,can be fits in your makeup bag,suitcase etc. Widely Applications:suitable for deodorant, sunscreen, moisturizer, essential oil, perfumes, etc Nice gift idea:the glass roller bottle can be great gift to your family, friends, lovers,or anyone who loves DIY Deodorant Nice gift idea:the glass roller bottle can be great gift to your family, friends, lovers,or anyone who loves DIY Deodorant
| Brand | glasstore |
| Merchant | Amazon |
| Category | Luggage & Bags |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0D1FX4B4W |
| Size | 30ml/1oz |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Glass |
| Google Product Category | Luggage & Bags |
| Product Type | Beauty & Personal Care > Products > Tools & Accessories > Refillable Containers > Roller Bottles |
ME.FAN 14 Pack Cruise Luggage Tag Holder... |
LEVLO Witch Musical Cosmetic Bag Musical... |
juju Yellow Kawaii Backpack For School -... |
Arsmat 5 Pack Clear Passport Cover, Clea... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $9.99 | $9.99 | $39.97 | $5.99 |
| Brand | ME.FAN | LEVLO | juju GOODS | Arsmat |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |