| Brand | MTUERANC |
| Merchant | Amazon |
| Category | Computers |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0D3LQ9NMT |
| Color | Speakon to XLR female 50cm/1.6Feet |
| Size | 50cm/1.6Feet, 1.8M/6Feet, 3M/10Feet |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Electronics > Computers |
| Product Type | Musical Instruments > Products > Live Sound & Stage > Stage & Studio Cables > Microphone Cables |
The Speakon to XLR speaker cable connect from XLR Socket to Speak-on Speaker Cable. The Speakon Audio Cable Suitable for professional stage speakers, high-power speaker applications: stage monitors, indoor speakers, and subwoofers The Speakon plug is 2 pole and will work in all situations unless you need a 4 pole for balanced or stereo in one plug. The Speakon Audio Cable is Safety withgood heat insulation, plug and play. intensification rubber-insulated exterior and sturdy connector plug, Can be removed and inserted multiple times,Ideal for long-term use Cable Length: 50cm/1.6Feet, 1.8M/6Feet, 3M/10Feet MTUERANC Speakon to XLR Speaker Cable, XLR 3 Pin Male to Speakon Female Speaker Audio Adapter for DJ/PA Speaker Cord with Twist Lockt
| Brand | MTUERANC |
| Merchant | Amazon |
| Category | Computers |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0D3LQ9NMT |
| Color | Speakon to XLR female 50cm/1.6Feet |
| Size | 50cm/1.6Feet, 1.8M/6Feet, 3M/10Feet |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Electronics > Computers |
| Product Type | Musical Instruments > Products > Live Sound & Stage > Stage & Studio Cables > Microphone Cables |
HP 14 Ultrabook Laptop Computer 2025 Pre... |
Case for Samsung Galaxy S25 Ultra, Light... |
821-02630-01 Power Button Replacement fo... |
Lovmooful Compatible for iPad 11th 11-In... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $699.00 | $15.99 | $19.99 | $16.99 |
| Brand | HP | LSKOZU | Aokyitzm | Lovmooful |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock Scarce | In Stock |