| Brand | PARLAIM |
| Merchant | Amazon |
| Category | Office Supplies |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0D59XQ76K |
| Color | Holographic Silver |
| Size | (0.55"X1.97") 4Rolls 520 PCS |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Paper |
| Google Product Category | Office Supplies |
| Product Type | Office Products > Office & School Supplies > Labels, Indexes & Stamps > Labels & Stickers > All-Purpose Labels |
Package Quantity: you will get 4 rolls of label printer paper label, Mailing Address Labels of 130 labels each, 520 pieces in total, available in a variety of color and sizes for organizing home supplies, classifying cosmetics items, name jewelry tags, jar stickers, school and office files classification, storage, marking, etc. Thermal labels size -14mm*50mm (0.55 "x 1.96"); Thermal stickers compatible with D30 Portable Label Maker for labeling. Label Paper Printing without ink or ribbon! It has the function of Clear printing, Waterproof,Oil-proof, Tear-resistant and Scratch-resistant. Strong Adhesive Backing: the label tapes have strong self adhesive backing that can support long time stick well to most surfaces, waterproof, oil proof, tear resistant, which can be easily adhered, not easy to fall off, and leave no residue after removal, Thermal sticker giving you nice experience. Multipurpose Label Tape,Label printing paper is widely used in daily life, suitable for home, office, business, school, store finishing and organization, etc. Make your daily life easier and tidy, help you stay organized, and they can be your right-hand man in your daily life. Packing case expertly designed environmentally friendly , lightweight , and simple to place,Label maker tape Highly usable in both daily life and working environment. Thermal label maker tape rolls
| Brand | PARLAIM |
| Merchant | Amazon |
| Category | Office Supplies |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0D59XQ76K |
| Color | Holographic Silver |
| Size | (0.55"X1.97") 4Rolls 520 PCS |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Paper |
| Google Product Category | Office Supplies |
| Product Type | Office Products > Office & School Supplies > Labels, Indexes & Stamps > Labels & Stickers > All-Purpose Labels |
20 Pieces Bird Stencils for Painting Reu... |
Yellow Heart Stickers 1 Inch Vinyl Love ... |
Maydahui 20 PCS Lollipops Shaped Rollerb... |
PaperDirect Ugly Sweater Knit Holiday Bo... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $7.29 | $7.99 | $15.99 | $9.99 |
| Brand | Outus | FINDAT | Maydahui | PaperDirect |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock Scarce | In Stock | In Stock |