| Brand | pexar |
| Merchant | Amazon |
| Category | Cameras & Optics |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0DB19W2KD |
| Color | 10.1 in Black |
| Size | 10.1 in Black |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Cameras & Optics |
| Product Type | Electronics > Camera & Photo > Lighting & Studio > Photo Studio > Storage & Presentation Materials > Digital Picture Frames |
Say Goodbye to Printed Photos: Switch to a smart photo frame and display photos and videos easily from your phone for your family and friends to love A Breeze for Anyone to Use: Quick start in 3 easy steps. Simply plug it in, connect to WiFi, and enjoy. Via the free app, with the largest number of users worldwide, add photos and videos in seconds that display smoothly Share Easily, Store Confidently: One frame connects the entire family, regardless of the distance. Share photos, interact remotely, and view photos offline, complemented with hassle-free built-in 32GB memory Tons of Smart Features: The 1280x800 resolution anti-glare touchscreen delivers vibrant colors, and auto-rotate quickly switches the image from landscape to portrait. You also get a sleep mode setting, weather report, time, smile button, and more One-of-a-Kind Gift: Best gift choice for loved ones. Easily create an unbox surprises, making their memories truly come alive. Most importantly, we also have a one-year warranty and lifetime after-sales service for better peace of mind. Explore the pexar 10.1-inch digital picture frame, a sleek and modern way to showcase your cherished moments. With a high-definition 1080P touch screen, it delivers crisp and vibrant images, ensuring that your memories are displayed with lifelike colors. The anti-glare technology ensures that your photos are always visible, even in bright conditions.
| Brand | pexar |
| Merchant | Amazon |
| Category | Cameras & Optics |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0DB19W2KD |
| Color | 10.1 in Black |
| Size | 10.1 in Black |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Cameras & Optics |
| Product Type | Electronics > Camera & Photo > Lighting & Studio > Photo Studio > Storage & Presentation Materials > Digital Picture Frames |
Tiffen 43R25 43mm 25 Camera Lens Filter ... |
MEHOFOND Father's Day Christian Backdrop... |
Leica Visoflex 2 Electronic Viewfinder f... |
MEHOFOND 6x3.6ft 4th of July 1st Birthda... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $18.99 | $19.99 | $955.00 | $11.99 |
| Brand | Tiffen | MEHOFOND | Leica | MEHOFOND |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock Scarce | In Stock | In Stock Scarce | In Stock |