| Brand | Gigastone |
| Merchant | Amazon |
| Category | Computers |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0DJCZWPCB |
| Color | 128GB Z40 USB 3.2 OTG Type A+C 1PK |
| Size | 128GB |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Electronics > Computers |
| Product Type | Electronics > Computers & Accessories > Data Storage > USB Flash Drives |
[Faster] Transfer speeds up to 10x faster than standard USB 2.0 Flash drives, compatible with Windows, PC, Mac and other devices. [Strong Compatibility] USB 3.2 Gen1 interface and compatible with USB 2.0 / USB 3.0 / USB 3.1 for Windows PC and Mac computers. [Great for All Purposes] Storage expansion: Photo, Video, Music, Movie and more. Support desktop, laptop, tablet, TV, gaming console, car audio system and more. [High Quality] Manufactured using memory chips from world-leading semiconductor suppliers. Guaranteed speed performance and endurance after repeatedly testing. [Support] 5 year limited Warranty from GIGASTONE - best manufacturer and supplier of USB Flash Drives. "Introducing GIGASTONE USB Flash Drives – Elevate Your Digital Experience! Unlock the potential of your digital world with GIGASTONE's premium USB flash drives. Seamlessly transfer and store your files with lightning-fast speeds, ensuring your data is always at your fingertips. With a global presence spanning across Asia and North America, GIGASTONE provides round-the-clock customer support, bridging time zones effortlessly. Available in various capacities, our USB flash drives feature cutting-edge controllers and top-of-the-line flash components, delivering unmatched performance and reliability. Rigorously tested for compatibility, they seamlessly integrate with a wide range of devices, empowering you to access your data anytime, anywhere. Trust GIGASTONE to safeguard your digital assets – your reliable storage solution. Choose GIGASTONE USB flash drives and elevate your digital experience effortlessly."
| Brand | Gigastone |
| Merchant | Amazon |
| Category | Computers |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0DJCZWPCB |
| Color | 128GB Z40 USB 3.2 OTG Type A+C 1PK |
| Size | 128GB |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Google Product Category | Electronics > Computers |
| Product Type | Electronics > Computers & Accessories > Data Storage > USB Flash Drives |
Case for iPad Air 11-Inch M2 (2024)/iPad... |
X4 950 CPU 4-Core 4-Thread Desktop Proce... |
Redragon M801 Gaming Mouse, RGB PC Gamin... |
Personalized Photo Case for iPad Air 13 ... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $24.29 | $29.99 | $29.99 | $27.99 |
| Brand | BFDHGQZC | hothorse | Redragon | SuSuTiFy |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock Scarce | In Stock | In Stock | In Stock |