| Brand | Amerock |
| Merchant | Amazon |
| Category | Furniture |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0DPJK3W4K |
| Color | Champagne Bronze |
| Size | 1-9/16 inch (40mm) Length |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Zinc |
| Google Product Category | Furniture |
| Product Type | Tools & Home Improvement > Hardware > Cabinet Hardware > Back Plates |
Contemporary style adds an easy designer upgrade to any cabinet drawer, cabinet door or furniture piece High quality zinc construction for lifelong durability Perfect for hiding cabinet damage from previous cabinet knob installation Complete you personalized designer look with Amerock cabinet knobs in matching or complementary finishes Complete with limited lifetime warranty against defect in material and craftsmanship
| Brand | Amerock |
| Merchant | Amazon |
| Category | Furniture |
| Availability | In Stock |
| SKU | B0DPJK3W4K |
| Color | Champagne Bronze |
| Size | 1-9/16 inch (40mm) Length |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Zinc |
| Google Product Category | Furniture |
| Product Type | Tools & Home Improvement > Hardware > Cabinet Hardware > Back Plates |
Allewie Full Size Velvet Bed Frame/Verti... |
PATIKIL Round Rubber End Caps 5mm ID, 10... |
DTY Indoor Living Granby Counter Height ... |
Mellow 1.6 Inch Metal Bunkie Board Mattr... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $129.25 | $6.79 | $124.99 | $95.99 |
| Brand | Allewie | PATIKIL | DTY | Mellow |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock Scarce | In Stock | In Stock Scarce |