| Brand | Heddon |
| Merchant | Amazon |
| Category | Sporting Goods |
| Availability | In Stock |
| SKU | B005Z7TL3A |
| Color | Chartreuse/Black Head |
| Size | Super Spook (7/8 oz) |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Metal |
| Google Product Category | Sporting Goods |
| Product Type | Sports & Outdoors > Hunting & Fishing > Fishing > Lures, Baits & Attractants > Topwater Lures |
Species: Redfish, Speckled Trout, Bass Cranking Depth: Topwater Hooks: #2 saltwater treble hooks Lure Length: 5" A great multi-specie topwater lure will catch bass, striper pick and muskie with its renowned "walk the dog" action
| Brand | Heddon |
| Merchant | Amazon |
| Category | Sporting Goods |
| Availability | In Stock |
| SKU | B005Z7TL3A |
| Color | Chartreuse/Black Head |
| Size | Super Spook (7/8 oz) |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Metal |
| Google Product Category | Sporting Goods |
| Product Type | Sports & Outdoors > Hunting & Fishing > Fishing > Lures, Baits & Attractants > Topwater Lures |
Aekvinks 2Pcs Tactical Vest EVA Foam Pad... |
Swami KISS 2.0 Handheld Golf GPS Ragnefi... |
FOCO NCAA Womens NCAA College Team Logo ... |
Power WearHouse Weighted Belt for Walkin... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $25.90 | $84.95 | $40.00 | $99.99 |
| Brand | Aekvinks | Izzo | FOCO | P Power Wearhouse |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock Scarce | In Stock |