| Brand | Vsnnsns |
| Merchant | Amazon |
| Category | Jewelry |
| Availability | In Stock |
| SKU | B09PDN9YD3 |
| Color | 16G-2.5mm |
| Size | 2.5mm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Metal |
| Google Product Category | Apparel & Accessories > Jewelry |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Women > Jewelry > Body Jewelry > Piercing Jewelry > Rings |
[ITEM CONTAIN]: You Will Receive 60 Pieces 16G Piercing Balls, All Of Them Are Beautiful And Elegant, Multiple Choices For Meeting Your Various Needs [PRODUCT SIZE]: Piercing Balls Screw Hole Size: 16g=1.2mm, Ball Size: 2.5mm. Color: Silver-tone [SAFETY MATERIAL]: Piercing Balls Made Of 316L Surgical Steel, Smooth Polished Surface, Safe And Durable. Comfortable for Everyday Wear. Easy to Put on and Take off [SUITABLE FOR USE]: These Replacement Piercing Balls Can Be Used For Septum rings Balls,Lip Rings Balls,Eyebrow Rings Balls [AFTER-SALE SERVICE]: Coming With One Cloth Bag. We Are Engaged In Providing Good Shopping Experience
| Brand | Vsnnsns |
| Merchant | Amazon |
| Category | Jewelry |
| Availability | In Stock |
| SKU | B09PDN9YD3 |
| Color | 16G-2.5mm |
| Size | 2.5mm |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Metal |
| Google Product Category | Apparel & Accessories > Jewelry |
| Product Type | Clothing, Shoes & Jewelry > Departments > Women > Jewelry > Body Jewelry > Piercing Jewelry > Rings |
GNOCE Red Apple Charms for Bracelet 925 ... |
Pierced Owl - G23 Implant Grade Solid Ti... |
Houston Diamond District 2 to 20 Carat N... |
ABOOFAN Toys Christmas Jingle Bell Wrist... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $30.95 | $15.49 | $1,499.40 | $5.99 |
| Brand | GNOCE | Pierced Owl | Houston Diamond District | ABOOFAN |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |