| Brand | KT GuoMei |
| Merchant | Amazon |
| Category | Outdoor Recreation |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B0BBW7N35V |
| Color | Light Gray and Black |
| Size | 102.3" X 37.7" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Ethylene Vinyl Acetate |
| Google Product Category | Sporting Goods > Outdoor Recreation |
| Product Type | Tools & Home Improvement > Building Supplies > Building Materials > Decking & Fencing > Materials > Decking |
Product advantages:Self-adhesive on the back, easy to install performance:Slow rebound, Not easy deformation, Shock absorpt Features: Can make your boat more high-end and beautiful effect:Provides a non-slippery surface for your boat in both wet & dry conditions. suitable for: yacht , swimming pool,Recreational vehicles, boat deck , speedboats, surfboards, boat floors, etc.
Because we are truly factory direct.
The product quality is guaranteed.
The product is very exquisite, the price is cheap, there is no middleman to make the difference.
EVA Foam Boat deck is a new, popular, simple DIY floor suitable for boat or yacht decks, even swimming pools or gardens, cars, speedboats, fishing boats, etc. Durable and shock-absorbing, it not only provides a special traction surface, but also reduces fatigue caused by prolonged standing and working on hard decks and platforms.
It can be used for decoration of bathrooms, swimming pools, gardens, basements, rooms, cars, yachts, speedboats, fishing boats, etc. Very good sound insulation effect. Can perfectly highlight personality.
Good quality products are not afraid of comparison.
Wumart price concessions, many shipyards the first choice.
Many American shipyards will purchase boat flooring from us.
We are also the largest manufacturer of EVA MATS in China. We are also the largest manufacturer of Eva MATS in China.
There are many sizes to choose from. Choose any color.
If you have a favorite color can also ask us to customize.
Any design can be made.
| Brand | KT GuoMei |
| Merchant | Amazon |
| Category | Outdoor Recreation |
| Availability | In Stock Scarce |
| SKU | B0BBW7N35V |
| Color | Light Gray and Black |
| Size | 102.3" X 37.7" |
| Age Group | ADULT |
| Condition | NEW |
| Gender | UNISEX |
| Material | Ethylene Vinyl Acetate |
| Google Product Category | Sporting Goods > Outdoor Recreation |
| Product Type | Tools & Home Improvement > Building Supplies > Building Materials > Decking & Fencing > Materials > Decking |
AQUARM Bodyboard 42.5 inch Body Boards f... |
SylvanSport Outdoor Camp Kitchen System ... |
IKON LENSES Polarized Replacement Lenses... |
Roof Top Tent Camping 3 Window Roof Tent... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $113.99 | $399.95 | $35.90 | $600.00 |
| Brand | AQUARM | SylvanSport | IKON LENSES | VANAGONMANIAC |
| Merchant | Amazon | Amazon | Amazon | Amazon |
| Availability | In Stock | In Stock Scarce | In Stock | In Stock |